Technika Zabezpieczeń © Copyright 2012

logo - Technika Zabezpieczeń Marek Raczyński
Montaż i Serwis Zamków
naprawa, wymiana, konserwacja
Awaryjne Otwieranie Mieszkań
otwieramy każdy rodzaj drzwi i zamka niezależnie od producenta.
Serwis 24h   tel. 501 145 510
Licencja KW Policji Gdańsk nr. 0007596
O ZABEZPIECZENIA WASZYCH  DOMÓW  I  FIRM  DBAMY OD 1995 ROKU

Skardziono klucze lub zgubiłeś je, czy może klucz złamał sie w zamku  masz problem z dostaniem się do domu, mieszkania, biura lub firmy?  Zadzwoń do nas !Otwieramy każdy rodzaj drzwi i zamka niezależnie od producenta. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pomoże Tobie w potrzebie.
Stosujemy wysokiej jakości narzędzia i skuteczne metody awaryjnego otwierania.

Otworzymy, naprawimy i założymy nowe zabezpieczenie zgodne z Twoim wymaganiem.
Posiadamy szeroką gamę zamków atestowanych i standartowych renomowanych producentów, które występują na rynku.

Wymienimy każdy rodzaj zamka w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.Możemy Państwu zaproponować wymianę zamków prestiżowych firm ASSA-ABLOY, MOTTURA, FAB, LOB, GARDESA, WINKHAUS, WITEX, KFV, WILKA, DIERRE, EVVA, GERDA, MCM, ABUS, FAIP, YALE, GEZE, CISA, GAM, FUHR, KESO, oraz całą gamę wkładek do każdego rodzaju drzwi.


Posiadamy zamki atestowane do drzwi antywłamaniowych oraz standardowe.Na miejscu u klienta sporządzimy wycenę, po akceptacji i zatwierdzeniu przystapimy do wykonania usługi szybko, sprawnie z gwarancją wysokiej jakości !
Posiadamy wysokiej klasy zamki do drzwi aluminiowych, szklanych, drewnianych, zamki do bram garażowych, rolet oraz zamki zasuwowe.
Nie ma dla nas tajemnic w budowie zamków oraz rzeczy niemożliwych na co dzień rozwiązujemy Państwa problemy zwiazane z naprawą konserwacją i regulacją każdego rodzaju zamków w drzwiach wewnętrznych, zewnętrznych, antwłamaniowych bramach garażowych roletach, etc.

Jeśli w Twoim obiekcie jest kilkanaście lub więcej drzwi, montaż systemu Master Key będzie idealnym rozwiązaniem bo wykorzystane zostaną wszystkie funkcje i właściwości systemów klucza. System Master Key można zastosować w dowolnym obiekcie, w którym wykorzystuje się dużą ilość kluczy.System klucza generalnego to klucze oraz różnego rodzaju zamknięcia wykonane w taki sposób, że przy pomocy jednego klucza można otworzyć dowolną ilość zamknięć. System Master Key może się składać z różnego rodzaju wkładek bębenkowych, kłódek, wkładek do zamków nawierzchniowych, zamków meblowych, etc.