Awaryjne otwieranie mieszkań, domów, firm
Awaryjne otwieranie drzwi – Skradziono klucze lub zgubiłeś je, czy może klucz złamał się w zamku masz problem z dostaniem się do domu, mieszkania, biura lub firmy?

Otwieramy każdy rodzaj drzwi i zamka niezależnie od producenta. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pomoże Tobie w potrzebie. Stosujemy wysokiej jakości narzędzia i skuteczne metody awaryjnego otwierania. Otworzymy, naprawimy i założymy nowe zabezpieczenie zgodne z Twoim wymaganiem. Posiadamy szeroką gamę zamków atestowanych i standardowych renomowanych producentów, które występują na rynku.

Wymiana i montaż zamków
Wymiana i montaż zamków – wymienimy każdy rodzaj zamka w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Możemy Państwu zaproponować wymianę zamków prestiżowych firm ASSA-ABLOY, MOTTURA, FAB, LOB, GARDESA, WINKHAUS, WITEX, KFV, WILKA, DIERRE, EVVA, GERDA, MCM, ABUS, FAIP, YALE, GEZE, CISA, GAM, FUHR, KESO, oraz całą gamę wkładek do każdego rodzaju drzwi.

Posiadamy zamki atestowane do drzwi antywłamaniowych oraz standardowe. Na miejscu u klienta sporządzimy wycenę, po akceptacji i zatwierdzeniu przystąpimy do wykonania usługi szybko, sprawnie z gwarancją wysokiej jakości !Posiadamy wysokiej klasy zamki do drzwi aluminiowych, szklanych, drewnianych, zamki do bram garażowych, rolet oraz zamki zasuwowe.

Pogotowie zamkowe i usługi ślusarskie
foto-serwis-zamki-awaryjne-otwieranie-drzwi-zamekNie ma dla nas tajemnic w budowie zamków oraz rzeczy niemożliwych na co dzień rozwiązujemy Państwa problemy związane z naprawą konserwacją i regulacją każdego rodzaju zamków w drzwiach wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych bramach garażowych roletach, etc.
Master Key - otwieraj zamki jednym kluczem
Jeśli w Twoim obiekcie jest kilkanaście lub więcej drzwi, montaż systemu Master Key będzie idealnym rozwiązaniem bo wykorzystane zostaną wszystkie funkcje i właściwości systemów klucza. System Master Key można zastosować w dowolnym obiekcie, w którym wykorzystuje się dużą ilość kluczy.

System klucza generalnego to klucze oraz różnego rodzaju zamknięcia wykonane w taki sposób, że przy pomocy jednego klucza można otworzyć dowolną ilość zamknięć. System Master Key może się składać z różnego rodzaju wkładek bębenkowych, kłódek, wkładek do zamków nawierzchniowych, zamków meblowych, etc.

Montaż, naprawa, wymiana, konserwacja
awaryjne otwieranie
montaż, konserwacja i naprawa wkładek i zamków
ujednolicanie wkładek, jednym kluczem otwieramy dwie wkładki
wymiana zamków
dorabianie wkładek do istniejącego kodu
naprawa drzwi antywłamaniowych
zamek antywłamaniowy
wkładki patentowe
okucie budowlane i antywłamaniowe
system kontroli dostępu
zamki hotelowe na karty
zamki szyfrowe
elektrozaczepy